Cílem společnosti UNEX je podpora a navázání dlouhodobé spolupráce se školami i studenty. Myslíme na všechny stupně vzdělání, máme zájem o kontakt jak se žáky základních škol, tak se studenty učilišť, středních i vysokých škol.

Již v průběhu studia nabízíme získání praktických dovedností, spolupráci s experty ve svém oboru a po absolvování studia možnost získání zaměstnání. Díky šíři produktového portfolia mají studenti širokou oblast uplatnění i možnost kariérního růstu. Mohou se podílet na zajímavých projektech po celém světě a výsledek své práce uvidí na rozmanitých místech všude kolem sebe.

A vzhledem k tomu, že nic nenahradí osobní setkání, pravidelně využíváme příležitostí setkat se se studenty či zástupci škol osobně a blíže jim tak představit možnosti spolupráce s naší firmou. Účastníme se veletrhů pracovních příležitostí, kariérních dnů či burzy práce.

Pro osobní setkání lze však využít i našich firemních akcí, na kterých jsou vždy přítomni zástupci UNEX a ochotně poskytnou potřebné informace všem zájemcům.

Nejbližší akce: