stabilita firmy_

Stabilita firmy

Jsme česká firma, jejíž historie sahá až do roku 1948. Navazujeme na nejlepší tradice českého strojírenského průmyslu. Více než 80% produkce exportujeme do celého světa a mezi naše zákazníky patří řada předních firem z různých oborů podnikání. Patříme k největším a nejvýznamnějším firmám v regionu.

oblasti uplatneni

Oblasti uplatnění

Díky širokému produktovému portfoliu, předvýrobním i povýrobním procesům, standardním administrativním činnostem, obchodním aktivitám v tuzemsku i zahraničí, nabízíme uplatnění pro mnoho pracovních profesí vč. profesí vhodných pro absolventy učilišť a středních i vysokých škol.

perspektiva

Perspektiva a kariérní růst

Pro naše zaměstnance připravujeme programy profesního vzdělávání a rozvoje na míru,na jejichž základě mohou zvyšovat svoji kvalifikaci a napomáhat svému profesnímu růstu v naší firmě. Nabízíme externí i interní vzdělávání ve vlastním výukovém a školicím středisku a svářečské škole.

mzdova politika_

Zaměstnanecké výhody a benefity

Našim cílem je nabízet zaměstnancům různorodou škálu benefitů a výhod, které jsou pro ně motivací k lepšímu výkonu a vedou nejen ke spokojenosti, ale i přátelskému prostředí a loajalitě k naší firmě. Benefity podporujeme zdraví našich zaměstnanců, volnočasové aktivity i úspory v rodinných financích. Více informací.

Možnosti ubytování

Možnosti ubytování

V areálu firmy v Uničově a Olomouci mohou naši zaměstnanci využít možnost ubytování na firemních ubytovnách. Základním typem ubytování jsou dvou- a třílůžkové pokoje. K dispozici je i společenská místnost s televizí, stolním tenisem či dalšími možnostmi relaxu.

Svářečská škola

Svářečská škola

Přímo v areálu společnosti je akreditovaná svářečská škola, která je zapojená v systému ANB. Nabízí kurzy pro rozšíření kvalifikace, ale i rekvalifikační kurzy. Služby naší školy využívají jak naši zaměstnanci, tak i ostatní. Více informací.

Společenská odpovědnost firmy

Společenská odpovědnost firmy (CSR)

Jsme si vědomi významnosti naší firmy v regionech našeho působení, a proto se nezříkáme naší odpovědnosti vůči společnosti. Nejsme lhostejní k ekologii, ke zdraví a pracovnímu prostředí našich zaměstnanců, záleží nám na dobrých vztazích s našimi partnery. CSR je zakotvena i v Politice a Vizi firmy UNEX.

dobry kolektiv_

Dobrý kolektiv

Naši zaměstnanci nejsou jen profesionálové, kteří své práci rozumějí, ale jsou především kolegové, kteří Vám usnadní nástup a pomohou Vám stát se členem týmu. Abychom podpořili týmovost, spolupráci a dobré vztahy, pořádáme firemní i rodinné akce, na kterých je prostor pro přátelská a neformální setkání mimo pracoviště.

Smysluplná práce

Smysluplná práce

Výsledkem spolupráce našich zaměstnanců je spokojený zákazník, který se k nám vrací. A nejen to. Naše výrobky najdete téměř všude kolem sebe – v mnoha dopravních prostředcích, strojích, zařízeních i provozech v ČR i v zahraničí. Naši zaměstnanci mohou být právem hrdi, že pracují právě v UNEX.